NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. september 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

Akrüüli disain geeli peal?

Lexy6 25.01.2009 21:47
Küsimus siis selline, et kas olen õigesti aru saanud, et on võimalik geelküünte peale maalida mahulisi lilli akrüülipulbriga? Kui see on nii, siis oleks tore kui saaksite seletada täpsemalt, kuidas see käib.
Ette tänades:)
Kommentaarid: [2]
katrekene 29.01.2009 20:49
kui geel küüned on valmis siis poleeritakse pind kuhu tahetakse lilli teha seejärel pannakse spetsiaalne pintsel akrüüli vedelikku ning pulbrisse, tekib väike kuulike, see pannakse küünele ja hakatahse pintsliga pallikest lapikumaks ning lehe kuju suguseks vormima kõik lehed tehakse ühekaupa ja pilte saad vaadata euronails.com seal on muidugi kõik võistluse pärast ülepaisutatud aga väiksemaid pilte mida klientidele teha saad vaadata mereneid.ee nailarti alt
geli1 05.04.2009 11:57

0 Mina soovitan l;bida kursuseid!Ma olen ise ka proovinud teha lilli akrüülist ja lõpuks käsin koolitusel ära ja olen mega RAHUL SELLEGA!!!!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster