NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

Küüneõli ja küünenaha kreem

Muuumi 27.12.2008 14:28
Kui tihedalt võiks ülaltooduid kasutada?

Ise olen teinud nii, et kõigepealt küüneõli, lasen sisse imenduda, siis küünenaha kreem ja lõpuks kätekreem.Ja nii iga õhtu.
Kommentaarid: [1]
Enigma Küünestuudio 25.01.2009 13:21
Talvel tahavad käed rohkem kreemitamist kui suvel. Kuid kindlasti ei tohiks nö üle pingutada. Muidu muutub nahk "sõltuvaks" kunstlikest niisutajatest ja ei saa enam ise selle tööga hakkama. Sellest saad sa kindlasti ise aru, millal su nahk sõltuvaks kreemidest ja õlidest muutub. Kui tihti aga kraamitama peaksid, sõltub sinu enda nahast. Kindlasti oskab nahaarst sind selles küsimuses aidata. Minule tundub, et sa natuke liiga palju kasutad erinevaid niisutajaid, aga mina ei tea ka kui kuiv sinu nahk on.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster