NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. september 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

küünte kohta

fille19 04.12.2008 20:51
tere!
tahtsin küsida et kas geelküüntega võib kõiki töid teha?(kartult koorida jne)või on parem kinnastega(kui on siis millistega)!mustus läheb juu muidu küüne alla...
Kommentaarid: [2]
Bindella 08.12.2008 14:44
Geelküüntega - kui õigesti paigaldatud - võib kõiki töid teha. Koristamise ja muu keemiaga tegelemisel võiksid siiski kummikindad käes olla.
Kui sul on kuskilt lahti löönud geeli siis jälgi, et vesi alla ei jääks - seene tekkimise oht!
Enigma Küünestuudio 25.01.2009 13:29
Seen on nakkushaigus, see niisama ei teki. Küll aga on tõepoolest see paha, kui kuskilt on geellahti ja sinna alla pidevalt niiskust satub. Sellised asjad tuleks kiiremaskorras küünetehniku juures ära parandada. Töö tegemise koha pealt piiranguid ei ole. Kindad ei ole vajalikud, veega ja seebiga saad ju küünealused puhtaks. Kui oled ikka tõsiselt need ära määrinud (tavaliselt näiteks lillepoe müüjatel lähevad küünealused päris tumedaks), siis vana hambaharjaga saad ka küünealuseid puhtaks pesta.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster