NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

küünte närimine

fille19 02.12.2008 13:05
tere!
mul selline mure et ma närin küüsi!nad on mul väga lõhikesed ja koledad...olen geelküüsi proovinud aga ned ei püsinud kaua!millised on tugevad ja põsiksid hästi?PS:nimelt käin koristamas ja puutun igapäev päris palju veega kokku...soovitage mis on parimad ja peaks mu tööle ka vastu!
tänan
Kommentaarid: [2]
Bindella 08.12.2008 14:48
Kuna on palju kokkupuudet veega, siis ei oska küll midagi soovitada - ükski materjal ei püsi peal.
Geel siiski kõige leplikum, akrüül on suhteliselt pirtsakas igasugustele teguritele - külm, kuum, niiskus jne.
Aga parim soovitus siis, kata alustuseks oma küüned geeliga ja kanna kindaid ;)
Enigma Küünestuudio 25.01.2009 13:34
Osadel inimestel on küüned nii ära näritud, et geelküüsi pole võimalik panna- st tippe. Kui ümber küüne on nahk küüneplaadist kõrgemal, siis tippide paigaldamisel jääb kuskile ikka õhk vahele ja raskemat tööd tehes lendavad nad lihtsalt pealt ära. Kuid kindlasti saab geeliga katta enda küüned ja pead siis lihtsalt ootama, kui kasvavad pikemaks. Kui geel peal, siis sa kindlasti neid ei näri. Kui sa pidevalt koristamisega tegeled ja erinevate ainetea käed kokk puutuvad, siis juba käte naha pärast peaksid kasutama kindaid. Käed on esimene koht, kust naise vanus hakkab välja paistma. Koristusained on tihti leeliselised ja kuivatavad väga käsi- kasuta kindaid ja proovi esialgu oma küünte katmist geeliga;)

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster