NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. september 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

küsimus...

annika55 07.10.2008 20:12
selline küsimus sis et kas ggelküünte koolituse jaoks peab olema enne läbitud maniküüri koolitus??? ja kas oleks imelik minna koolitusele kui ei tea sellest enam vähem midagi??
Kommentaarid: [4]
Enigma Küünestuudio 07.10.2008 20:55
Tere annika55,

Suur osa salonge teeb siiski tootekoolitusi, ehk et siis peaksid enne ikka midagi geelküüntest teadma. Samas saavad paljud küünetehnikud oma esimesed teadmised geelküünte kohta just tootekoolituselt. Kasuks tuleb juba see, kui kasvõi endal on geelküüned, siis on mingigi kokkupuude nendega olnud:)
NailShop 23.10.2008 18:09

0 No tundub natuke imelik küll, kui oled küünetehnik aga baasteadmised maniküüri oskustest puuduvad. Sedasi sõbrannadele teha muidugi võib, aga kui tõsisemalt ikka teha siis peaks eelnevalt läbima maniküüri koolituse mis tavaliselt käib geelküünte baaskursusega koos.
Vaata lisa: www.NailShop.ee

NailShop
Bindella 24.10.2008 13:10
Mina arvan, et tootekoolitusest jääb väheseks. Olen mitmel käinud ja seal piirdub asi tõesti ainult toodete tutvustusega. Nö algteadmisi maniküürist ikka vaja -näiteks- enne geeli paigaldust vaja küüs ikka ette valmistada. Ei ole ju nii, et võtan kätte ja hakkan aga viilima :D Tootekoolitusel vaevalt seda keegi õpetab ;) Samuti ei soovita ka ise pusima hakata, valed töövõtted võivad külge jääda ja kahjustused üsna suured olla!
Enigma Küünestuudio 26.10.2008 22:02
Eks see suures osas oleneb koolitusest endast. Erinevad salongid koolitavad erinevalt. Kuna viimasel ajal tullakse tootekoolitusele ilma mingi eelteadmiseta geelküüntest, siis on välja kujunenud, et koolitus ise on väga põhjalik. kes pole enne geeli näinud ja pintslit käes hoidnud, sellele ju ei saa teha kuiva tootekoolitust. Meie salongis toimuvad koolitused individuaalselt, kus pole grupp erinevate algteadmistega koolitujaid. Nii saab lähtuda koolituja enda teadmistest ja sellest lähtuvalt teha nii põhjalik koolitus kui vajalik. Tootekoolitus kõlab nii nagu, istuksime maha ja näidatakse ette, mis miskis purgis on ja kuidas seda kasutada tuleks, tegelikult võetakse aga kõik põhjalikult läbi, mis seotud geelküünte paigaldusega, hooldusega ja toodete tutvustuse osa on selle juures minimaalne.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster