NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. september 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

Geelküüned ja töö

Agnetta 20.02.2008 08:56
Olen pikalt mõelnud lasta geelküüned paigaldada, sest oma küüned on nii haprad ja murduvad.Mure nüüd selles, et kevadel-suvel olen akitiivne aiandusega tegeleja ja kardan, et hakkavad murduma? Laseksin paigaldada küll lühikesed ja selleks ajaks peaks olema oma küüd juba suhteliselt välja kasvanud ja tugev?
Kommentaarid: [2]
aikala 21.02.2008 11:02
Kui on pikad kyyned ja siiski soovid teha köiki aia ja kodutöid, soovitan et kasuta kindaid ja mitte ainult yhte paari vaid pane kummikinnaste vöi paksemate "aiakinnaste" alla öhukesed puuvillakindad...selliseid nägin Eestis käies näiteks Sikupilli parfyymikaupluses, riiulis kus on köik käärid-tangid-viilid. Sellised hästi öhukesed valged kindad.Nii "relvastatuna" saad teha mida iganes tööd ja usu, mitte midagi käte ja kyyntega ei juhtu. Lisaks vöid panna kätele kinnaste alla töö ajaks töeliselt head ja hooldavat kreemi ja hoplaa!..tööd tehtud ja käed ilusad;)PS: kogemust on;)
tertsik 16.03.2009 17:28
mina olen ka aktiivne aias müttaja.... ise paigaldan küüsi, omale ja teistele
lume sulades olen terve suvi praktiliselt küünarnukkideni mullane. Küüned on mul sõrmeotsast u 5 ja rohkem mm ja kasutan oma küüsi nö tööriistadena. Mulla kobestamine, rohimine, mis iganes töö aias tegemist ka ei vaja. aegajalt kasutan ka puuvillaseid kindaid, kui tean ette, et vaja välja minna, sest küüne alt naljalt välja seda kõike jama ei saa, mis sinna päevaga kogunenud on... aga see olen mina ja arvamusi on mitmeid

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster