NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

geelküüned ei seisa:(

Tanka 02.10.2007 09:13

0 selline mure, et minul geelküüned kauem kui 2 nädalat ei seisa. Tulevad otstest lahti ja tavaliselt kui ma salongi jõuan, on vähemalt kaks-kolm tükki üldse lahti tulnud ja küljest ära. Samas teistel,kellel geelid on, püsivad 3 ja isegi rohkem ilma, et koledaks läheks. Milles võib probleem olla? Kas kõikidele küüntele üldse sobivad geelid?
Kommentaarid: [3]
Biiu 02.10.2007 20:45
äkki on asi tehnikus ?
Õnnela Vaarik 04.10.2007 17:12
Tere; Tanka.Neid, kel geelküüned enda küüne küljes püsida ei taha, on suht vähe, aga siiski on... Põhjuseid võib olla mitmeid: Kui enda küüs on tavalisest niiskem, on loomulik, et geel võib küüne küljest lahti tulla. Geelküüned ei püsi näiteks ka siis, kui geelilambi pirnid on oma aja ära elanud ja ei kivista enam geeli ära; kui geel on hoolduse käigus sattunud nahale...; või ei sobi antud geel Teie küüntele. Geele on erinevate koostisainetega, mõned geelid on elastsemad, teised jäävad küünel jäigemad, erineva niiskustasemega jne... Kui enda küüs on niiskemat sorti ja geel on ka niiskem ja pehmem, ei saagi need kaks koos püsida, siis oleks hea proovida hooldust teist sorti geeliga.Kui siis ka geel küüne küljes ei püsi, kuigi käite sama tehniku juures, kus enne ja kelle tööga varem rahule jäite, võib olla probleem tervises... ravimid võivad ka põhjustada naha, juuste ja küünte liigset niiskust ja siis ongi taas see mure, et geel on kuune küljest lahti. Loodetavasti saite vastuse oma küsimusele.
ketukyyned 07.11.2009 12:21

0 tuleks proovida mõne teise firma geelidega, minu rosette collectionsi omad ei püsi aga mereneid püsib laitmatult peal :D

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster