NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
12. november 2019

Nõuandjad

Küsi küünetehnikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
  
Teie küsimustele vastab Rena Sõmer, kes on küünetehnik aastast 2004. Avancia ilusalongis töötanud 3 aastat ja nüüdseks ka antud salongi juhataja.
On läbinud erinevaid koolitusi nii geel-, akrüültehnikas ja disainis.
Avancia ilusalong asub Tartus kesklinna lähedal Tiigi tänaval. Kliendid on ootatud kasutama kosmeetiku, juuksuri, ripsme- ja küünetehiku teenuseid. Olemas on ka solaarium ja infrapunasaun.   
www.avancia.ee  

Geelküüned?

kaitiKIIZU 12.09.2007 14:17
Tere ma tahaksin teada et mu sõbrannal on täitsa ära näritud küüned nii et üle naha ei paista üldse küüne äärt.kas tema saab endale panna geelküüned.Ta vähemalt tahaks.
Kommentaarid: [6]
Õnnela Vaarik 09.10.2007 14:24
Kui küüned on närimisest juba nii lühikesed ja loomulikust vormist väljas, et sõrme otsast on nahk küüneplaadist kõrgem, ei ole hea mõte kunstküüsi paigaldada. Et kunstküünt enda küünele peale saada, peab seda suhteliselt tugevalt suruma, et kõrge naha äär alla vajuks ja tipp ikka kinnituks oma küüne külge nii, et õhumulli alla ei jääks. Kahjuks aga kipub hiljem siiski õhumull alla tekkima, sest kõrgem naha äär võib suruda oma asendi tõttu kunstküünt kõrgemale... Tavaliselt on just pöialdega selline oht, sest pöidla ots on suurem ja kõrgem, seega ulatub rohkem üle küüne ääre... Soovitan enne kunstüünte paigaldamist saada lahti küünte närimisest. Selle mure lahendamiseks on müügil ka vastavad lakid ja kreemid, mis on kibeda maitsega ja teevad küüne närimise päris ebameeldivaks.
merili11 09.10.2007 21:31
Tere,

Olles ka küünetehnik , siis julgen just soovitada küüntenärijale geel(kunst)küüsi, sest miski muu kahjuks ei aita. Jah on küll küünepadi ees, kuid kui õigesti paigaldada ja kõvasti suruda, ning kui mitte väga pikki küüsi panna, siis püsivad küüned väga ilusti peal, ja see minu arust ainus viis, millega sellisest pahast pahest lahti saada.
triki 29.10.2007 23:30

0 kui küüned ehitada vormidega siis ei pea kuskile midagi suruma.veidi halb on alt puurida küüsi aga järgmises hoolduses see probleem kaob.ja neid küüsi juba naljalt ära ei näri.kunstküüntega saab oma küüneplaat ka ilusamaks ja pikemaks
Get 30.10.2007 12:11
ja kui panna Bio Sculpture geelid, siis ei pea suruma ega puurima ka. Ja närimisest saab lahti.
geli 03.10.2008 14:11

0 Õige on paigaldada Vormidele nagu ütles triki!:)
tertsik 16.03.2009 17:40
Mina soovin küll teada kuidas saab panna vormi näritud küüne alla, mille ees on sõrmenahk kõrgem? see oleks küll huvitav... õige on küüsi mitte närida

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster