NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi kosmeetikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Alates 15.10.2009  vastavad Ilumaailma lugejate küsimustele  OÜ Profitest koolitajad -
ravikosmeetikud Piret Kesküla, Liia Viitas.

OÜ Profitest esindab Eestis ravikosmeetikasarja Danne´ ning professionaalseid meigisarju Cinema Secrets ja De Klie.
Korraldab täiendkoolitusi ravikosmeetikutele ja meikaritele.
www.profitest.ee  

Glükoolhappega koorimine

mriia 25.09.2010 14:42
Muretsesin endale koju glükoolhappe (sest salongides nii kallis see protseduur) ja kuna olen käinud enne kosmeetiku juures seda protseduuri tegemas siis enam vähem tean kuidas asi käib. Aga mul oleks selline küsimus, et millist maski te soovitate, peale koorimist teha (oleks hea kui tooksite ka näiteid konkreetsetest toodetest). Tänan:)
Kommentaarid: [3]
Piret Kesküla 27.09.2010 23:37
Tere!
Millisest sarjast glükoolhape pärineb? Kindlasti on seal kirjas ka koostis. Ja kas tegu on profi kasutuseks või koduseks kasutamiseks mõeldud glükoolhappega? Kahjuks ei oska aidata kui ei tea kust ostetud, hetkel palun seda nahale mitte kanda!!!!!
Kindlasti palun täpsustust ja jään vastust ootama!
mriia 28.09.2010 22:26
Tere!
Firma nimi on on Derma Solutions. See on 30%ne geel, ma küll ei tea kas see on oluline kas geel või vedelik, aga igaks juhuks ütlen:)Koostis: glycolic acid, deionized water, glycerin and carboxymethyl cellulose. Purgi peal on kirjas level 2 professional peel. Tellitud on see Ameerikast.
Suur aitäh!
Piret Kesküla 30.09.2010 15:32
Selliste profitoodetega ei tohi ise kodus protseduure teha!Seda võib teha ainult diplomeeritud ja vastava tootekoolituse saanud inimene. Seda enam, et Ameerika astmed on hoopis teised ja number 2 võib tähendada juba sellise sügavusega koorimist, mis ka kosmeetikutel on keelatud teha. See kuulub juba meditsiini valdkonda.
Kindlasti soovitan need protseduurid lasta teha kosmeetikul - kui selle järgi nii suur vajadus on. Ja alati on olemas ka muid alternatiive, ei päästa ainult happekoorimine. Sõltub missugune probleem nahaga on. Kindlasti ei tohi ise kodus profitooteid kasutada. Tulemuseks võib saada pöördumatute kahjustustega näonaha.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster