NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi kosmeetikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Alates 15.10.2009  vastavad Ilumaailma lugejate küsimustele  OÜ Profitest koolitajad -
ravikosmeetikud Piret Kesküla, Liia Viitas.

OÜ Profitest esindab Eestis ravikosmeetikasarja Danne´ ning professionaalseid meigisarju Cinema Secrets ja De Klie.
Korraldab täiendkoolitusi ravikosmeetikutele ja meikaritele.
www.profitest.ee  

Vistrikud

Maaargit 03.01.2010 01:20
Ma olen hädas oma näonahaga. Eriti otsaesise ja meelekohtadest veidi all pool oleva piirkonnaga. Nimelt nendesse kohtadesse tekivad mul punnid, mis ei kavatsegi ära minna. Nad tulevad ja kui ma neile rohtu peale panen (olen proovinud erinevaid tooteid apteegist) ei kao nad kuskile. Otsaesine on alati punane ja põletikuline. Mulle tundub, et mul on rasune näonahk aga samas peale näopesu on nahk kuiv ja kisub. Palun aidake !
Kommentaarid: [3]
Maaargit 07.01.2010 14:42
Kas vastust ei saagi ? :)
smileface 09.01.2010 23:10
Kui sulle tundub, et sul on rasune näonahk, ju siis sul on see. Kui sa peale näo pesemist kuiv oled, siis see tähendab, et su näopesuvahend on vale, sest see kuivatab su nahka. Naha kreemitamine on väga tähtis, isegi kui sul on rasune nahk- see näitab, et sul on nahk tasakaalust väljas ja sa pead oma nahka "aitama". Samas, ainult kreemid ka ei aita. Sa ütled, et sul on enamus probleeme otsaesisel ja meeltekohtades- viitab sellele, et sa jood äkki liiga vähe vett ja sööd liiga rasvast/magusat toitu, et organism, ei suuda sellest lahti saada. (Kõht ja näonahk käivad sageli käsikäes ;) muidugi oleneb ka, kui vana sa oled ja kas hormoonid on sassis. :) Söö tsinkgi vitamiine, aitavad pöletikulisuse vastu :)
Piret Kesküla 19.01.2010 00:23
Ilmselt on tegemist pindkuiva rasuse nahaga! Peaksite pöörduma kosmeetiku poole,sest nahka oleks vaja ka mehaaniliselt puhastada.
Soovitan külastada OÜ Profitest kodulehekülge, kust leiate Danne`terapeutide nimekirjad. Teie probleem laheneb juba paari hoolduskorraga!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster