NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. september 2019

Nõuandjad

Küsi kosmeetikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Alates 15.10.2009  vastavad Ilumaailma lugejate küsimustele  OÜ Profitest koolitajad -
ravikosmeetikud Piret Kesküla, Liia Viitas.

OÜ Profitest esindab Eestis ravikosmeetikasarja Danne´ ning professionaalseid meigisarju Cinema Secrets ja De Klie.
Korraldab täiendkoolitusi ravikosmeetikutele ja meikaritele.
www.profitest.ee  

mure

Mystic 07.11.2008 12:58

0 Umbes kevadel kasutasin poes huulepulgatestrit. peale seda mõned tunnid ilmusid alahuule keskele villid, mis lõhkesid ja paljunesid suure kiirusega, päev hiljem oli mu alahuul nagu pall.(ostsin herpese rohtu ja panin sinna hambapastat ja mida kõike veel aga miski ei aidanud ainukt hullemaks läks. läksin perearstile,kes ütles kohe ilma uurimata et see on allergiline reaktsioon ja kirjutas mulle mingid tabletid ja 0,1%Eleconi kreemi, nendega läks see ka lõpuks üle. Kuid see kõik kordub ümbes 2 kuu tagant. Iga kord kreemitan seda paksult selle sama Ekeconi kreemiga. See küll väga ei aita kuid pika peale läheb see üle. allergia see polnud, sain sellelt testrilt mingi nakkuse aga ma ei tea mille. arstivastuvõtule aega panna ja kohe minna pole võimalik sest selleks ajaks on see juba üle läinud ja märki selelst ei jää. Igatahes herpes see pole sest villid on ainult alahuule keskosas ja ka võivad levida 1cm allapoole ja sama palju sissepoole,kaasneb väga tugev paistetus, suunurkade poole villid ei lähe. olen täiesti nõutu. hetkel mul on see just lõpustaadiumis ja tean et u 2 kuu pärast on jälle see õudus.
Kommentaarid: [1]
Piret Kesküla 16.10.2009 10:26
Siinkohal on mul hea võimalus hoiatada: mitte mingil juhul ei tohi proovida kosmeetikakaplustes toodete testreid otse näole, eriti limaskestade läheduses! Tooni võib proovida ainule käele! Need tooted ei ole hügieenilised ning nahale sattudes erinevaid infektsioone esile kutsuvad ja edasi levivad.
Teile soovitan koheselt lasta teha vereanalüüsid kas perearstil või nahaarstil ning raviga lõpuni minna!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster