NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
17. september 2019

Nõuandjad

Küsi kosmeetikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Alates 15.10.2009  vastavad Ilumaailma lugejate küsimustele  OÜ Profitest koolitajad -
ravikosmeetikud Piret Kesküla, Liia Viitas.

OÜ Profitest esindab Eestis ravikosmeetikasarja Danne´ ning professionaalseid meigisarju Cinema Secrets ja De Klie.
Korraldab täiendkoolitusi ravikosmeetikutele ja meikaritele.
www.profitest.ee  

karvane kõht

k@ti 06.11.2008 14:13
Tere. Minul on mure kõhu karvadega. Nimelt nabast alla poole on eriti tumedad ja pikad karvad. tegelikult kõhul on mul üldse pikemad ja sellised tumedamad karvad, aga eriti silmapaistev on naba piirkond ja nabast alla poole jooksev triip. ja kuna ma lolli peaga raseerisin neid, siis oleks asi nagu hullemaks läinud.kohati on karvad veel sitkemad ja tumedamad. nüüd ma ei teagi mida ma tegema peaksin. nii kui raseerin siis jääb ju nii öelda keset kõhtu paljas ala, arusaadav et olen raseerinud ja see pole üldse ilus.ei julge elukaaslase nähes paljalt ollagi.. palun aidake ja öelge, kas ma saan üldse neist karvadest lahti nii et ma ei peax tervet kõhtu ära raseerima. Oleksin Teile väga tänulik.. Vastust ootama jäädes
Kommentaarid: [2]
smileface 20.11.2008 21:10
Esiteks, neid ole rohkem juurde tulnud. :) Sulle lihtsalt tundub nii! :) Kuna sa raseerisid ära, siis vahepeal tundus nii ilus sile, siis hakkas tagasi kasvama ja sulle tundus, et nüüd kasvab rohkem ja tumedamad! Tegelikult on nad täpselt samasugused kui enne! :D Ja see, et nad tumedamad tunduvad on sellepärast, et sa lõikasid nad nö keskelt ära ja karv on ju keskelt tumedam, kui otsast, Juuksed ju ka sedasi :)
Kui sa neid üldse ei taha, siis pigem vahata? Siis oled neist mitu nädalat vaba :) Ja siis muudkui vahata ... ja vahatades võib küll nii juhtuda, et karvu jääb vähemaks :) Aga raseerides ei jää neid vähemaks, ja juurde ka ei tule, ära sa seda ära unusta! :) Su elukaaslane ei saa niikuinii arugi, et sa nad vahepeal ära oled ajanud ;) Sest need on ju tegelt samasugused kui enne :) Sa ise lihtsalt ei mäleta kuidas nad enne välja nägid :) Ära muretse :)
Piret Kesküla 16.10.2009 10:53
Nõustun eelmise vastajaga - vahatada on õigem kui raseerida. Tegelikult raseerimine ei sobigi hästi kuna lõikad karva maha tema kõige paksema koha pealt. Ja kui see kontsuke pikemaks kasvab, siis hakkab ka koheselt torkima ja tundubki väga silmatorkavana. Vahatamise eelis on, et karv tõmmatakse välja kogu ulatuses ja seetõttu jääb ka hapramaks.
Üks võimalus on katsetada Danne´leeliseravi - karva kasv peatub lõpuks!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster