NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
20. september 2019

Nõuandjad

Küsi kosmeetikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Alates 15.10.2009  vastavad Ilumaailma lugejate küsimustele  OÜ Profitest koolitajad -
ravikosmeetikud Piret Kesküla, Liia Viitas.

OÜ Profitest esindab Eestis ravikosmeetikasarja Danne´ ning professionaalseid meigisarju Cinema Secrets ja De Klie.
Korraldab täiendkoolitusi ravikosmeetikutele ja meikaritele.
www.profitest.ee  

Suured vistrikud pepul

pussakas 30.10.2008 23:34
mida peaks tegema, mul on nimelt istmikul juba aastaid vistrikud. vahel vähem vahel rohkem, hetkel on nii, et isegi istuda on veits ebamugav. vistrik ise on suur(suure hernetrea suurune)mäda täis. ühe korra olen nõelaga katki teinud ja pigistanud, vastik rääkida aga mäda tuli ikka jube palju. siin eelneval on kuskil ühele küsimusele vastatud,et kui on ka mujal kehal vistrike,et siis nahaarsti poole pöörduda. minul on vistrike aga ainult pepul. ise olen mõelnud et kas aitaks naha koorimine pepul. no ei saa ju nii elada et kanna avaramaid riideid, mis ma pean siis linastes pükstes linnavahel ringi laskma,et riietusega ei vea eriti välja. ja kas võin kodus ise pepule vistrikutele panna sellist vistrikurohtu nagu Dalacin T. vanust on mul 23a. loodetavasti vastate.
Kommentaarid: [1]
Piret Kesküla 04.12.2009 16:06
Kui tegemist on juba suurte mädakolletega, siis loomulikult tuleb pöörduda nahaarsti poole. Tema annab ka infot küsitud ravimi kohta.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster