NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi kosmeetikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Alates 15.10.2009  vastavad Ilumaailma lugejate küsimustele  OÜ Profitest koolitajad -
ravikosmeetikud Piret Kesküla, Liia Viitas.

OÜ Profitest esindab Eestis ravikosmeetikasarja Danne´ ning professionaalseid meigisarju Cinema Secrets ja De Klie.
Korraldab täiendkoolitusi ravikosmeetikutele ja meikaritele.
www.profitest.ee  

melaniini tootvad kreemid

Decleor 05.10.2008 19:14
tervist!

küsimus selline, et kuidas suhtuda melaniini tootvatesse päevituskreemidesse. näiteks decleoril on üks selline, spf30. kirjutatud on, et tänu melaniini tootmise soodustamisele, saab pruuniks küll, kuid ka kaitseb... ??? aga samas ju räägitakse pidevalt, et see, kui pruun tekib, ongi juba kahjulik...?? isegi apteegis müüakse sellist kreemi, mis soodustab melaniini tootmist. ja müüakse ka vastavaid kapsleid... ?
Kommentaarid: [2]
Anneli Kaubi 05.10.2008 21:43
Tere,
tunnistan üles, et pole kursis Decleori päevituskreemiga.Arvan aga, et kui kasutada selliseid kreeme liiga palju ja järjest, võivad tekkida pigmendilaigud.Minumeelest Decleori tooted on enamuselt õli baasil ning seega imbub kreem sügavamale naha sisse.
Apteegist pakutavaid kapsleid aga pead tarbima vastavalt õpetusele, sest rohkemalt manustades võib ka see toime hoopis laike nahal tekitada.
smileface 30.10.2008 19:56
Päevituskreemidel on kõige tähtsam vaadata, kas peal on UV-A ja UV-B kaitse. UVA on see, mis läheb sügavamale naha sisse ja soodustab naha enneaegset vananemist ning võib tekitada vähki ja UV-B on see, mis põletab nahka ja tekitab pruunisust siis...
nii, et vaata kas mõlemate kaitsed on olemas ja siis osta ;) Decleor on üldiselt ju ikka parem, kui mõni apteegi toode.. arvan mina! :)

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster