NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi kosmeetikult Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Alates 15.10.2009  vastavad Ilumaailma lugejate küsimustele  OÜ Profitest koolitajad -
ravikosmeetikud Piret Kesküla, Liia Viitas.

OÜ Profitest esindab Eestis ravikosmeetikasarja Danne´ ning professionaalseid meigisarju Cinema Secrets ja De Klie.
Korraldab täiendkoolitusi ravikosmeetikutele ja meikaritele.
www.profitest.ee  

LEIDSIN KAUAOTSITUD LAHENDUSE

kruuser 17.05.2008 19:57
soovitan kõigile soojalt, kui teil on punnid, komedoonid ja suletud komedoonid e valgepead, siis paluge oma perearstilt "Differin" geel väljakirjutada, see aitab 100%. Mind ei aitanud ei super-puper kreemid, mis on ka super kallid ega ka kosmeetikud. Vot siis nii :)
Kommentaarid: [4]
Anneli Kaubi 18.05.2008 15:07
Tere,
Kardan, et peale vastava ravimi võivad sul armid tekkida, kuid jah pustula e vinni võib ta ju kuivatada. Ikkagi vaidleksin vastu ja soovitaksin kosmeetikut külastada, mitte reklaami tehes. Olen paljusid suutnud aidata ilma et arstiabi vaja oleks olnud.
kruuser 21.05.2008 17:14
Ma muide ei tee reklaami, vaid soovitan, see on kaks eri asja. Ning ma arvan, et iga inimese oma asi on valida, mis talle sobib ja kes teda aitab, kosmeetik või arst. Mind igatahes kosmeetik aidata ei suutnud, vaid tegi mu näo veel hullemaks. Arsti rohi aga aitas kohe. Nii, et jah, ma panin siia kirja OMA arvamuse ja soovituse, kuna see on ju foorum ja seda siin teha tulebki :)
Kia 13.07.2008 19:21

0 halb hakkab sinu jutust kruuser.
ja kosmeetik suudab aidata küll kui regulaarselt käid.Aga hakkad siin mustama .nõme
insideout 24.09.2008 16:16
Aga on nii, et mehaaniline puhastus minu näole üldse ei sobi:( Pärast meh.puhastust olen ma mitu päeva näost punane ja vahest isegi natuke paistes. Nägu on väga tundlik ka siis ...Ma olen aastaid kosmeetiku juures puhastuse käinud, kuid oma vinnidest- punnidest pole ma täielikult kunagi lahti saanud. Muidugi pubeka eas oli neid rohkem kui nüüd. Kõige paremini on toiminud nii arsti kui kosmeetiku nn: *koostöö*.
Nüüd käin ainult selle kosmeetiku juures, kes teeb näo puhastust vist mingite hapetega, ühesõnaga ta ei pigista poore.
Ja ta teeb hästi palju massaazi ka:)))Muidugi olen ma nüüd siis 30 ea. ka ja punetavaid vistrike on mõni üksik ainult vahest:)))

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster