NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

"Rasked" laud

helenake001 04.04.2007 10:08
Kui end meigin jääb lauvärv tänau sellele alati üsna märkamatuks.Kuidas võiksin end meikida,et lauvärvid ka välja paistaksid!:) Ja mis värve võiksin kasutada,kui silma don rohekas-hallid ja nahk on heledapoolsem
Kommentaarid: [2]
katrin sangla 01.05.2007 00:20

tere!

kanna lauv'arvi lau liikuvale osale ja hajuta seda ylespoole.vaata nii,et lauv'arv j'aaks paistma ka siis kui otse peeglisse vaatad.
vali tumedam v6i erksam v'arv kui siiani oled kasutanud ja 'ara karda katsetada.kui ei meeldi,v6id ju alati silmad 'ara puhastada.
lauv'rve ja pliiatsit v6id kanda ka alalaule.kindlast kooluta ripsmed,sest see "avab silmad"

v'arvidest v6id kasutada ja naturaalseid pruunikaid toone.ole ettevaatlik punakaspruuniga,muidu n'aevad silmad "nutused"v'alja.
tegelikult peaks n"agema su naha alatooni ja silma,naha ja juuste omavahelist kontrasti,et midagi p'adevat 'oelda.

tervitades,
katrin
yixdnfdlQ 14.03.2012 20:40
Excellent to become thanks.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster