NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

volyymi andev ripsemtuss^

me* 09.02.2011 04:49
Tere Marika,

Palun soovita koolutavat ripsmetussi! Mul on pikad aga sirged ripsmed. Senini olen saanud parima efekti Dior'i uue ripsmetussiga, mis aga j2tab natuke ripsmed tykki, kuid annab volyymi. YSL on samuti super kuid tahaks justkui rohkem koolutavat efekti.
Kas sina kasutad praktikas ripsmete koolutajat v6i koolutavat ripsmetussi?
Ei ole koolutajat kunagi kasutanud ega tea, kas see annab m2rgatava efekti v6i mitte..

T2nan sind!!
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 19.04.2011 20:18
Tere Me

Ise kasutan igapäevaselt koolutajat ja YSL i ripsmetushi volume effect faux cils,mis on andnud parima tulemuse.Kuna mul on rasked ja pikad ripsmed siis ainult koolutavast ripsmetushist jääb väheks ja pean kasutama lisaks koolutajat.Õrnemate ripsmete puhul saab kasutada ka ainult koolutavat ripsmetushi,proovi Lancome koolutavat tushi Virtuose.

Tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster