NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

koolutav ripsmetush

Minime 17.11.2009 05:12
Tere Marika,

mis on sinu senise kogemuse juures parim koolutav ripsmetush?
olen siiani andunud YSL kunstripsme efektiga ripsmetushi f2nn, see tush ripmseid aga eriti ei kooluta, vaid lisab uhket volyymi aga kuna minu enda ripsmed sirgeded, peaksin natuke rohkem neid koolutama.

T2nan sind n6uannete eest!
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 17.11.2009 17:05
Tere Minime
Ysl i ripsmetush on tõesti väga hea aga kui sa ei taha tushi vahetada siis proovi ripsmed ennem koolutada koolutajaga ja siis värvida oma senise tushiga.Hea koolutaja on näit Tweezermani oma.Teine hea nipp on koolutada ripsmed ja siis värvida nead üle veekindla tushiga kuna see aitab hoida koolutatud kuju.

Tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster