NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

Suitsumeik

maiku 08.11.2009 17:28
Heii

Mulle on öelnud mitmed jumestajad, et mulle sobiks suitsumeik, aga pole siiamaani proovinud seda teha. Nüüd mõtlesin, et tahaks teha reedeks. Äkki oskate õpetada kuidas seda teha.?:)

Äitäh
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 11.11.2009 08:41
Tere Heii

Kõigepealt läheb sul tarvis musta silmapliiatsit millega tõmba ülalaugudele kontuurid ette,siis hajuta must joon suunaga üles,kanna peale pärlmutter lauvärv üle terve lau liikuva osa,hajutades jällegi välisnurga poole ja üles.Lauvärvi toon vali endale sobiv kas siis hall või keskmine-hele pruun.Seejärel tee musta pliiatsiga limaskesta kontuur alalugudele ja hajuta samuti lauvärviga,värvi paksult ripsmed ja kulmu alla heledamat lauvärvi ning ongi valmis.

Head katsetamist!
Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster