NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
23. veebruar 2018

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

Uus puhastusgeel-nahk hullem?

mercs 08.09.2009 12:22
Mul on nö seganahk, T-piirkond rasvasem, komedoonid jm. Hakkasin kasutama ROC Purif-AC näopesugeeli. Peale 5 päeva kasutamist tundub, et nahk on hullemaks läinud, väga kuiv ja näiteks lõual, kus enne olid nö nahaalused punnid, on nüüd "valge peaga" punnid. Kas asi on ajutine ehk kas geel ajabki rasu välja ja seega tundub nahk hullem kui enne või peaksin geeli kasutamise lõpetama?
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 08.09.2009 14:27
Tere Mercs

Ma arvan,et see toode on sinu jaoks liiga tugev proovi vahepeal kasutada mingit muud toodet ja vaata kas asi läheb paremaks.
Või proovi Roc i kasutada ülepäeviti,et ta ei kuivataks nahka liialt.

tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
suur o
 
© 2005 - 2014 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster