NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

Kulmud

Patu 09.08.2009 21:02
Olen juba mitu aastat ise oma kulme korrigeerinud ja olin rahul, kuid nüüd pikemat aega om nii et seal kus kulme ei peaks olema on nn. tüükad ja ma ei saan neid enam ära, kitkumisel on nad liiga naha lähedal et ei saa kätte. äkki oskate midagi soovitada,kuidas ma saaks oma ilusad kulmud ja kulmuümbruse tagasi.
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 12.08.2009 23:20
Tere Patu

Selliseid tüükakesi saab kätte spetsiaalsete TWeezermani pinsettidega mida müüakse kaubamajas /u300.-/,kui ei soovi nii kalleid osta siis soovitan külastada kosmeetikut kes saab need karvad eemaldada sobiva meetodiga.Üks nipp siiski on ,proovi kulme koorida enne kitkumist,siis eemaldub vana nahk ja karvakene tuleb rohkem naha pinnale,ning siis saab need paremini kätte.

Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster