NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

valged täpid silmade all

ahaaa 24.07.2009 20:34
Tere,
Olen tõeliselt hädas oma silmaalustega. Esiteks on need üsna sinakad ja teiseks on silmaümbruses sellised valged terad nagu mannaterakesed ja kuna need on valged ja silmaalused ise sinakad on need väga hästi näha.olen üritanud otsida ka head peitekreemi aga siiani tulemusteta. Kas nendest pole kuidagi võimalik lahti saada või kaovad need ajapikku ise.Ja kas SOTHYS Active-Contour on väärt silmaümbruskreem?
aitähh
Kommentaarid: [5]
marika jerbach 26.07.2009 17:16
Tere

Sothyse silmaümbruskreem on kindlasti hea.
Valgete täpikestega silma all soovitan pöörduda nahaarsti poole,kuna varjata on neid raske siis äkki neid saab kuidagi eemaldada või ravida,ise puutuda neid kindlasti ei tohiks.

Tervitades Marika
smileface 28.07.2009 16:52
Need väikesed valged täpikesed on miiliad, või miilumid (nimetatakse erinevat moodi), igatahes saad need kosmeetiku juures eemaldada, nahaarst ei saa nendega midagi teha. Need tulevad tagasi, ei kao ise kuhugi ära. Nii, et kui tahad neist vabaneda, siis peab kosmeetiku juures neid ära võtmas käima. Kosmeetik võtab nad spetsiaalse nõela või teraga ära; lõikab/või teeb augu nahasse ja vötab terakese välja. Kuna silmaümbrus on väga õrn, siis ei tasu endal ega kellelgi teisel (emal/sõbrannal) seda teha. :)
ahaaa 01.08.2009 12:26
Olen mitmelt kosmeetikult küsinud kas neid täpikesi saab eemaldada, aga kõik on nõutult pead vangutanud. Kas kellegil on veel sama probleem ja kas ja kuidas olete probleemi lahendanud?
smileface 09.08.2009 20:40
Siis on lollid kosmeetikud. Ma ütlen sulle, selle nimi on miilium või miilia ja see on suht tavaline asi. Seda saab ainult üht moodi eemaldada ja see on nõelaga või teraga, naha sisse auk ja pigistatakse välja. Aga vaaata, et sa ise seda ei tee, sest nahk silmaümbruses on nii õrn! Ja kui hakkad ise pigistama, siis tekitad rohkem kahju. Mine otsi keegi targem kosmeetik. Ma ei saa aru, kuidas nad saavad nii lollid olla? Väga paljud käivad kasvõi ainult selle pärast kosmeetikus. Ausalt, vaheta kosmeetikut.
ranniksi 22.09.2009 14:37
Tere!
Juhtusin lugema "ahaaa! kirja. Olen kosmeetik, annan spetsialisti vastuse. Need on arvatavasti miiliumid (enne ikka päris kindel ei saa olla, kui ise näinud ei ole), neile meeldib just silmaümbruse piirkond ja neid eemaldavad kosmeetikud. Steriilse nõelaga tehakse pisike auk valge mügariku sisse ja pigistatakse moodustises olev valkjas sisu välja. Protseduuri tehakse näohooldusprotseduuri käigus ja see ei ole valulikum kui tavaline mehhaaniline puhastus. Toredat kosmeetiku otsingut!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster