NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

Jumestuskreem.

Heisi25 14.07.2009 18:04

0 Soovitage jumestuskreemi,mis peidab iluvead.Nagu on nii tapiline ja punniline ja arme tais kuna pidevalt pigistan ja kraabin(halb harjumus) ja ei oska sellest ka kuidagi lahti saada.Naonahk naeb nii halb ja lausa kole valja.Soovitage siis head jumestuskreemi mis peidab iluvead ja samuti kuidas sellest halvast harjumusest lahri saada.Aitah!
Kommentaarid: [3]
smileface 16.07.2009 00:35
Lõpeta see kraapimine ja kratsimine siis ära, sest ega sul näonahk enne korda ei saa, kui sa seda ei lõpeta. Kui sa oma nägu pidevalt katsud, siis sa lisad oma näole rohkem ja rohkem baktereid, küünte alt nagu; lisaks vigastad sa oma näonahka, ja sellest ka armid. Lihtsalt lõpeta ära. See, et sa kogu aeg oma nägu käpid, tuleb arvatavasti sisemisest olukorrast. Et sa ei ole endaga rahul ja üritad ennast "ilusamaks" muuta,.. selles mõttes, et kui näed, et sul on punn näos, siis üritad nahka ilusamaks teha, ja pigistad selle välja, et siis oleks nägu ilusam ja sina nö ilusam. Selle nimi on akne excorie- esineb paljudel tüdrukutel. Lihtsalt pane tähele, kui sa käed näkku paned ja siis mõtle, et okou, sedasi ma nüüd küll tegema ei peaks. Ja anna aega ja küll siis nägu ilusamaks läheb :)

Jumestuskreemi valides- mingi õlivaba. Aga ega sa sellega siis nägu ilusaks ei saa, enne tuleb näonahal paraneda lasta ;)
marika jerbach 16.07.2009 15:24
Tere Heisi

Soovitan sul pöörduda nahaarsti poole ja paluda endale välja kirjutada akne rohtu ruoccutane-väga tõhus rohi ja ühtlasi usun,et saad ka oma halvast harjumusest nii peagi lahti,selle rohuga varu natuke kannatust kuna alguses võib nägu väga kuivama hakata ja tunduda eriti tundlik,kuid hiljem need hädad taanduvad.

Tervitades Marika
smileface 23.07.2009 22:11
Roaccutane on küll väga kange rohi, mina soovitaks enne näiteks küsida acnefug-el´i, mis on ka väga töhus. Roaccutane on selles suhtes nõme rohi, et seda peab pool aastat kasutama ja kui sa oled natuke depressiivne inimene, siis ei ole soovitav ja rasestuda selle aja jooksul absoluutselt EI vÔI. Sellel rohul on väga palju negatiivseid külgi arvan ma. Küsi enne aknefug-el´i, ma arvan. Muidugi, toitumine on ka väga palju seotud näonahaga, vöi kui sa oled pikemalt mingeid rohtusid vötnud jne.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster