NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

Testrid

KrissuM 05.07.2009 19:01
Lugesin siin erinevaid postitusi ja päris mitmes oli vastuses soovitatud küsida testreid. Mul tekkiski selline küsimus, et kas neid jagatakse nii lahkelt, oleks ju päris tore midagi tasuta proovida, nt mõnda uut jumestuskreemi, mida esialgu võib olla teadmatusest või toote kallidusest ei julge osta.Kas on mingid kindlad firmad, mis oma testreid jagavad?
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 08.07.2009 15:58
Tere Krissu M

Kui on probleeme näonahaga,kas siis tundlik või allergiline vm,siis soovitan alati küsida testrit,et veenduda toote sobivuses,see käib eriti jumestus kreemide ja näohooldustoodete kohta.Enamusel tuntud firmadel on olemas proovimis võimalus kas siis kaasa antava või kohapeal proovitava testri näol.

Tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster