NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

Mustad punnid.

Heisi25 30.06.2009 18:46

0 Olen 25aastane ja juba kuskil 15aastaselt on mul tekkinnud mustad punnid(nimet komedoomidekd vist).Millest need tekivad?Ja millist toodet soovitate kasutada?Terve nagu neid tais ja tahaks lahti saada ykskord.
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 30.06.2009 19:19
Tere Heisi

Komedoon on ummistunud poor mis on värvunud tumedaks,esimene asi mida teha saad on muidugi näo koorimine vähemalt 1kord nädalas,edaspidi peaksid kasutama näohooldusvahendeid mis ei ummista poore ning sama kehtib muidugi ka jumestus vahendite kohta.Kui tulemus ei parane siis soovitan käia naha arsti juures ja proovida ravida seda probleemi rohtudega.
Tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster