NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

nägu

biki 18.06.2009 17:15
Tere!

Kas kõik müügilolevad jumestuskreemid sisaldavad SPF 15 või võiks kindla peale välja minna ja osta natuke kallimate firmade omasid?Samas on mul natukene ka selline aknearmiline(auguline) näonahk.Mida ise
Kommentaarid: [2]
biki 18.06.2009 17:19
Mida ise kasutate/soovitate? Aitäh!
marika jerbach 20.06.2009 01:21
Tere

Erinevatel firmadel on erinev spf jumestuskreemides ja on ka ilma spf ita jumestuskreeme.Isegi kui peale ei ole kirjutatud,soovitan konsultandi käest järgi uurida.Ise kasutan hetkel ainult mineraal puudrit aga sügisel ja talvel kasutan Clarinsi jumestuskreeme,kuna need ei ummista poore ja on hea katvusega.Kui näonahk on väga armiline siis proovi kas Clarinsi true comfort jumestuskreemi või veelgi katvamat ja veekindlat Joe Blasco jumestuskreemi.


Tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster