NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

Mis jumestus kreemid teevad naha hästi siledaks ,olen nii paljudel näinud näost on nagu barbi nukud :P Ühtlaselt sile nahk igalt pool

Kiisuke00 15.06.2009 23:01
Soovitage mõnda head toodet ,olen nii paljusid erinevaid kasutanud aga pole seda tulemust saavutanud mida soovin . Äkki make up store-il on sellised tooted??
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 20.06.2009 01:14
Tere Kiisuke00

Eks kõik oleneb sinu naha tüübist,õige toode peakski ju nahka ühtlustama.Üks ja sama jumestuskreem võib erinevatel nahkadel anda hoopis erineva tulemuse,seega peaks ennem ostmist ikkagi proovima erinevaid tooteid,ühte kindlat parimat kõigile ei ole.Soovitan proovida Diori,Querlaini või Ysl i jumestuskreeme.Make up Store i kohta ei oska kahjuks öelda kuid selle firma lauvärvid on küll head.

Tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster