NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

Punakas nahk

Mari_li 28.05.2009 16:37

0 Tere! Mul on selline küsimus Teile, et kas oleks kuidasgi võimalik vältida või natuke naha punetus vähendada mingisuguse tootega vms? Ma mõtlen eriti nina ja põskede ümbruses, et see nii häirib. Äkki oskaksite midagi head soovitada, mis aitaks punetuse vastu?
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 01.06.2009 00:59
Tere Mari.li

Kõigepealt oleks hea teada punetuse põhjus,kas tegu on ärritusega või on selline naha eripära.Kui tegu on ärrituse,allergia või mõne muu sellise teguriga siis saab punetust alla spetsiaalsete kreemidega mis rahustavad nahka,taoline toode on Clarinsil Sos seerum või kreem aga taolisi tooteid on ka paljudel teistel firmadel.Kui tegu on naha eripäraga siis kahjuks saab punetavaid kohti ainult peita.Väga hea peitja on Joe Blasco-Red Neutralizer,mis on lisaks heale peitmis omadusele ka veekindel.

Tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster