NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

kreem v geel?

neti 06.04.2009 19:49
Tere, palun öelge mis vahet on silmakreemil ja -geelil? Miks noortele soovitatakse geeli? Kuidas üldse leida endale sobiv? Olen proovinud mõlemat. Kreem teeb silmad paiste, eriti kui enne magama minekut peale määrida (isegi kui väga vähe kasutada) ning geel jätab nahale ebameeldiva kileja kleepuva kihi. Mis oleks lahendus? Kas loobuda üldse kreemidest-geelidest? Olen 27. aastane ning mitte eriti kortsus.
Kommentaarid: [3]
neti 06.04.2009 20:02
ehee, jutt on silmaümbruskreemidest ja -geelidest :)
smileface 07.04.2009 10:40
Esiteks, ära sa kreemist nüüd küll loobu! :)
Kreem on paksema koostisega, geel on vedelam. Isiklikult kasutan kreemi, aga tean paljusid, kellele meeldib pigem geel.. Geelid on pingutava toimega, kreem on aga pigem niisutavam, minu arust vähemalt. Aga oleneb muidugi tootest endast. Aga, põhiline asi on ka, kuidas sa seda kreemi endale silma paned, kui sa tõmbad selle endale silmamunani peaaegu välja, siis pole ime, et silmad hommikul paistes on! :) Kreemi ja geeli pannakse silmaluu peale (see luu, mis silma ümbritseb, sellest üle ei minda, muidu tekitad enda silmadele suurema kahjustuse!) :)
Ja kui võtad liiga palju kreemi näiteks, siis ülejäägi võib huultele panna ;) aga ära mitte kunagi huulebalsamit näiteks silma küll topi! :)
marika jerbach 08.04.2009 09:11
Tere Neti

Alla 30nestele soovitaksin ma kasutada pigem silmaümbrusgeeli,kuna see imendub rutem ja ei ole nii toitaev ja raske kui kreem.Silmaümbrusgeelid on pigem kortsude ennetamiseks ja kreemid juba olemasolevate kortsude pehmendamiseks.Kui silmad lähevad tootest paiste siis see toode sulle lihtsalt ei sobi ja võiksid proovida midagi muud.Sinu vanuses soovitan kasutada sul silmaümbrusgeeli,et niisutada ja kaitsta silma ümbruse õrna nahka.Koguseliselt võiks geeli või kreemi kanda pigem vähem kui rohkem.Proovi näiteks the body shopi silma geeli mis ei jää kleepuv ja niisutab hästi just nooremat nahka.

Tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster