NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

peitepulgad

desiree 31.03.2009 23:01

0 Tere, soovitage mõnda head peitepulka(või midagi taolist), mis peidax hästi tumedad silmaalused ja niisutax silmaümbrust!!!!
Kommentaarid: [1]
marika jerbach 03.04.2009 10:22
Tere Desiree

Silmaümbrust peaks niisutama ikkagi silmaümbruskreemiga sest tavaliselt peitepulkadel niisutavaid omadusi ei ole.Silma alla soovitaksin kasutada valgustpeegeldavaid tooteid mis jäävad loomulikumad kui peitepulgad.Häid valgustpeegeldavaid tooteid on paljudel firmadel,kahju,et sa ei kirjutanud hinnaklassi millest oled huvitatud aga kallimatest on minu lemmik YSl touch eclat,odavamatest aga mitte väga palju kehvematest meeldivad mulle artdeco-perfect teint concealer,ja collistari filler concealer ning make up factory light reflecting concealer.


Tervitades Marika

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster