NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
19. veebruar 2019

Nõuandjad

Küsi jumestajalt Tagasi | Foorumid | Uus teema
 
Marika Jerbach
on läbinud professionaalse õppe jumestaja Katrin Sangla käe all ja alates 2000.a on teinud temaga koostöös palju reklaamprojekte, samuti muusikavideosid ja moedemme ning pildistamisi.
Marika Jerbach on teinud koostööd kõigi Eesti moeajakirjadega ja paljude kosmeetikafirmadega. Samuti kuulub ta Eesti Jumestajate ja Grimmeerijate Ühendusse (JMGÜ). 

jumestuskreem väga heledale nahale

baylee 14.01.2009 10:25
Ma olen väga-väga heleda nahaga. Peale selle on mul ka halb näonahk, pidevalt punned. nahaga, Tahaksin head jumestukreemi et näonahka kenamaks teha, kuid ma ei leia midagi mis minu nahatooniga sobiks. Loreali omad on väga head, aga mulle tundub küll et isegi kõige heledam toon on siiski liiga tume. Olen kuulnud et kreemi peaks ka kaelale hajutama. Minu riietumistiil on aga veidi avaram dekoltee, kui ma kaelale hajutan siis dekoltee ikka valge ju. Kuigi on olemas puudrid aga siiski. Kas oskad soovitada normaalse hinnaga (100-250) jumestuskreemi väga heledale nahale.
Kommentaarid: [2]
marika jerbach 18.01.2009 22:15
Tere baylee

Jumestuskreem peaks olema siiski nahaga ühte tooni,et ei tekiks inetut ranti näo ja kaela vahele.Kui hajutad jumestuskreemi ka kaelale ,eriti talvisel ajal siis oled kindlasti märganud,et riided on pidevalt määritud,seega minu soovitus on otsida õiget tooni ja õhema tekstuuriga jumestuskreem,et ei peaks kaelale hajutama ja ei jääks ranti.Head jumestuskreemid on Max Factoril ,need on hea katvusega aga õhukesed,vaata näitekd hypersmooth või miracle touch kõige heledamaid toone.

Tervitades Marika
mariseld 24.11.2009 18:42
Soovitan ... Make Up Store ... Milky

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster