NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi treenerilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

trenn ja südames valu

Mii 15.02.2010 04:44
Tere! Olen trenni teinud 2 ja pool nädalat iga päev. Aga treeningkoormus ei ole suur, päevas üks 35 minutit jooksu. Jooksu lõpu poole hakkan südames tundma nagu lihasvalu või pistmist, ma ei tea mis see on..kui rinna alt kinni hoian või vajutan sinna, siis on parem. Nüüd teen välismaal ka koristustööd ja nüüd isegi jalutades südames/rinnus valu. Kirjeldada ma seda valu ei oska, kunagi on mul olnud samasugune valu siis, kui hingan sisse, aga lõpuni valus hingata.. nüüd aga see sama valu pea pool päeva olnud. Voodis lamades on veidi parem, aga ikka vahel valu. Kas see võib olla trennist? Mainin ka, et olen elu aeg teinud palju sporti!
Ette tänades!
Kommentaarid: [1]
katriin72 15.02.2010 15:09
Mul on sama asi. Olen aktiivselt jooknud üle aasta ca.1-3x nädalas min.30 minutit (5km). Nüüd olen oma koormust hakanud tõstma, kuid vaid natsa korraga nagu peab. Vorm on parem, aga see nagu tuim valu südame piirkonnas on midagi uut..Kindlasti ei treeni ma üle oma võimete..
On kellegil loogiline seletus??!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster