NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi treenerilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

Treeningud

Pibiip 07.07.2009 16:32
Tere,

Küsin sellist asja, et kui olen 24 aastane neiu ja praegu ei tegele väga regulaarselt treeningutega. Vahel harrastan kõndida, sörkimas käia, vahest rattaga sõita. Aga otseselt mingis trennis ei käi ja kõik see liikumine on väga kaootiline.
Et kui olen kehaehituselt peenike, aga tahaks lihtsalt et ei kaoks ära see,et trimmis olen ja peenike inimene peab ka vormis olema, et siis mida soovitate teha, kui tahaks ennast hoida trimmis ja lihaseid treenida? kuna kaalu langetamine pole vajalik, siis ilmselt oleks see mõttekas nii tervise seisukohast kui üldse. Mida soovitaksite?:) PS. päeval istun enamasti kontoris.
Kommentaarid: [1]
Ragnar 20.07.2009 19:48
Tere tere,

Kuna sul on istuv töö, siis tõenäoliselt peaksid tugevadama selja ülamisi lihaseid ja väljapöörajaid ning venitama rinna ja õla esiosa lihaseid. Samuti tuleks treenida stabiliseerivaid lihaseid (harjutused ebastabiilses keskkonnas nn bosul, stabiilsuspallil, ühel jalal jne). Lisaks sellele tuleks teha veel tuharalihastele harjutusi. Et aga täpselt paika panna, millises mahus ja missuguseid harjutusi teha, siis peaksin sind ise nägema- nii on raske täpselt öelda, kuna kõik me oleme erineva võimekuse ja kehaehitusega.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster