NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi treenerilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

Näidistreeningukava igaks päevaks kodustes tingimustes?

BlackDolly 29.03.2009 00:25
Äkki te oskaksite anda mingi näidistreeningukava keskmise aktiivsusega inimesele kodustes tingimustes, mis annaks piisavalt koormust? Kui kaua, mis harjutused , kui pikk jooks jne ?
Kommentaarid: [1]
Ragnar 29.03.2009 13:16
Kahjuks ei saa ma konkreetseid harjutusi soovitada enne, kui ei ole inimest testinud, et näha, mida tal kindlasti oleks vaja treenida ja mida ta ei tohiks teha. Tean, et netis on olemas kodulehekülgi, kus on kõikvõimalikke harjutusi piltide korduste ja seeriatega, aga olen seisukohal, et need harjutused ei sobi mitte sugugi kõikidele inimestele, kuna fakt on see, et tänapäeval on inimeste neuromuskulaarsus niivõrd erinev, et piltide järgi valitud harjutustega võid endale pigem kahju kui kasu tekitada. Isegi jooksmisega on sama lugu- näiteks kui sul on säär või laisidekirme pinges, ei soovita ma jooksmisega enne tegeleda, kui pole nimetatud lihaseid korralikult lõdvestanud ning alaaktiivseid lihaseid tugevdanud.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster