NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi treenerilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

sobiv trenn

Bearly 18.03.2009 20:48
tere,
olen pidevalt trenni teinud veidi üle aasta ja selega ka keha rasva protsendi normide piiresse saanud aga tee või tina, mõõdud sealt kust tahaks ei lange.ülakeha on väga ilus ja sale aga alakeha... kõige rohkem tahan vähendada puusaümbermõõtu ja reieümbermõõtu aga millegi pärast ei muutu seal miskit.käin 2 korda nädalas body pumbys ja 2 korda nädalas bosu trennis ning 5 päeval nädalas käin hommikul pärast ärkamist jooksmas, nii umbes 2 km.samas on jalad suhteliselt lihases. mida soovitaksite?
Kommentaarid: [1]
Ragnar 19.03.2009 18:12
See kui laiad on meie puusad või reied, on meil siiski kehatüübis kinni ja looduse poolt kaasa antud- ega sinna palju teha ei saagi. Samas, kui tahad, et keha oleks proportsioonis nö. siis peaksid rohkem ülakehale rõhku pöörama- kõlab karmilt, aga mida laiemad on su õlad, seda kitsam ju puus visuaalselt paistab:)
Samas ega ideaalse kehaehitusega pole meist ju keegi- kellel on väiksemad jalad, kellel laiad puusad jne.
Kindlasti tuleb oma trennid valida selle järgi, mis meeldib, aga siiski peaks aeg-ajalt proovima ka teisi treeninguid- kui sa jooksed, käid bodypumbis ja bosus, siis jalad ju saavadki sul põhikoormuse- asenda mingi trenn rohkem ülakehale suunatuga või kehakeskosale (pilates).

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster