NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi treenerilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

kaal??

kerts7 01.02.2009 12:56
Tere. Olen juba aasta sheipingus käinud ja sellel ajaga olen kaalust ainult mõningad grammid alla võtnu. Kõhult olen ma 10-15cm kaotanud selle aastaga. Ning trennis käin 2korda nädalas. Miks kaal ei vähene?
Kommentaarid: [1]
Ragnar 05.02.2009 17:34
Kas sa oled siis ülekaaluline, et tahad alla võtta?
Kui jah, siis kaal ei vähene sellepärast, et meie keha harjub suhteliselt ruttu iga uue treeningu ja liigutusega. Kui sulle shaping meeldib, siis võid seal vabalt edasi käia, kuid sisse tuleks võtta teisi treeninguid.
A ja O on siin puhul ka toitumine, aga see on juba pikem teema.
Treeningute puhul on üldjuhul asjast kasu siis, kui sa teed oma treeninguid tsüklitena. Muudad midagi näiteks iga 3-4 nädala tagant- intensiivsus suureneb jne. Kindlasti on siin omal kohal ka taastavad treeningud
Põhiasi on see, et kui sa tahad midagi saavutada, siis tuleb selleks vaeva näha. Kaalulangetamisel on eriti tõhusad intervalltreeningud, mida soovitan kindlasti proovida.
See, millist intervalli aga teha, sõltub juba sinu vormist. Ei ole olemas ühte konkreetset "superprogrammi," mis kõiki vormi teeb.
Seega vaheta oma trenne ja pea meeles, et kui sul on mingi konkreetne eesmärk, siis on selle nimel vaja ka vaeva näha- ehk siis trennid peavad pakkuma sulle "challengit" ning pidevalt muutuma intensiivsemaks. NB! Ära unusta siia vahele ka taastavaid treeninguid.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster