NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
14. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi treenerilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

dieet ja treening koos

ilumaailmas 09.12.2008 20:34
tean ,et liiga karmi dieeti pidades kaotan rasvaga koos ka lihasmassi. Tahaksin teada kuidas mõjub mulle selline süsteem, kus teen iga päev 40-55 minutit jõutreeningut, kas aitab mul lihasmassi hoida kui tarbin päevas piisavas koguses valkke? Tahaksi teada kas liiga range dieedi puhul hakkab ka lihasmass kaduma kõikjalt kehast korraga või selle piirkonna lihaseid millele ei tehta nii suure koormusega trenni?
Kommentaarid: [1]
Ragnar 10.12.2008 11:04
Esiteks sõltub lihasmass eelkõige hormoonidest- ei ole vahet sööd sa 2.2g valku kehakilogrammi kohta või 2.5g.
Teiseks ei kasutaks mina üldse sellist sõna nagu dieet- söö normaalset tavatoitu. See kas kehakaal tõuseb või langeb sõltub toitukogustest, treeningu iseloomust, stressist ja kümnetest muudest faktoritest.
Soovitan omale soetada sellise raamatu nagu " Normaalne söömine," autoriks Mihkel Zilmer. Saad korraliku ülevaate sellest, kui lihtne see toitumine tegelikult olla võiks. Kõikvõimalikud toitumise versioonid ja dieedid erinevates ajakirjades on kaudselt siiski seotud sellega, et tahetakse propageerida mingit toodet või ajakirja ennast. Tervisliku toitumisega on seal üldjuhul vähe pistmist.
Samuti võib ka jõutreeningut mitmeti mõista- iga päev seda kindlasti teha ei soovita. Mina näiteks otseselt jõutreeningut jõusaalis teen korra nädalas ja ei ole see jõud kuskile kadunud, pigem tuleb juurde.- Aga üldjuhul jah võiks trenn ca 1 tunni sisse ära mahtuda.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster