NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
22. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi treenerilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

sünnitatud kõht

annela100 13.11.2008 10:47
tere!sünnitasin aasta tagasi lapse,mõtlesin et küll see kõht ikka ise ära kaob,aga ei kadunud.kas pean hakkama trenni tegema?eelistaks kodus trenni teha.milliseid võtteid kasutama peaksin?
Kommentaarid: [2]
Ragnar 13.11.2008 16:11
Eks see on individuaalne kui kiiresti see kaob, aga harjutusi oleks tulnud kohe peale sünnistust tegema hakata. Kindlasti peaksid sees olema staatilised harjutused. Milliseid harjutusi konkreetselt teha, ei julge sulle lubada, kuna ei ole sind ise näinud. See sõltuv väga palju sellest, milline on sinu rüht, millised on pinges lihased ja nõrgad lihased, kui tugevad on stabiliseerivad lihased jms. Kodus saab kindlasti neid harjutusi teha, kuid esimesed korrad peaks treener kõrval olema. Palju kasulikku võib leida ka sellisest raamatust nagu palliharjutused (olen kohanud pea igas raamatupoes, kus näidatakse Fitpalli erinevaid kasutusvõimalusi, ent siiski soovitaks esimesed tunnid sul koos treeneriga teha, kes jälgid su keha asendit ja juendab, mida kus pingutada. Vastasel korral võid harjutustega endale hoopis "karuteene" teha.
Cici 11.01.2009 22:25
tere!
ka mina sünnitasin lapse pea kaks aastat tagasi..ja kaalust vötan jube aeglaselt alla.elan väike linnas ja mul on siit suht raske leida endale koht treenimiseks
mida ma võiks teha ilma et ma teeks endale liiga..kas sörkjooks vöi vöiks ka kergeid köhuliaste harjutusi teha.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster