NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Kehakeemia

-macleod- 28.05.2007 23:25
Kas on võimalik kuskilt saada materjali, kus on lähemalt ja põhjalikult lahti seletatud mis toimub organismis raku tasandil erinevaid massaažiliike kasutades? Oleksin väga tänulik kui saaks rohkem sellest teada!;-)
Kommentaarid: [3]
massöör - aroomiterapeut Karin Orub 02.06.2007 11:23
Ma arvan, et kui keegi on teinud diplomitöö antud teemal, siis võib seda otsida M.I. Massaažikoolist või meditsiini raamatukogust. Ma ei ole sattunud sellisele materialile kus kõik koos oleks kirjas. Aga kuna massaažil kui sellisel on 3 põhitoimet - 1.neuroreflektoorne( elektrilised impulsid) ,2.humoraalne(keemiline infovahetus) ja 3. mehaaniline, siis head lihtsad seletused organismi toimimisest on Georg Loogna Inimese füsioloogia ja anatoomia raamatus- Medicina 2001. Alusta näiteks 1. ja 2. -peatükist Rakkudevaheline infovahetus ning 3. peatükk Lihaste kontraktsioon. Kusjuures kui viimases jõuad kohani ...kõik meie liigutused on teetanus-tüüpi...siis seetõttu kleepuvad aktiini- ja müosiinifilamendid kokku ning massaaži erinevate võtetega mõjutades saame me nad uuesti lahti ja toimima(pinges lihas\lõõgastav m). Toniseeriva massaažiga mõjutame eelkõige närvi süst. "sundides" elektrilisi impulsse ja keemilisi reaktsioone kiiremini toimima.
Aitäh, andsid hea idee diplomitöö teemaks.
massöör - aroomiterapeut Karin Orub 02.06.2007 11:32
M.I. Massaažikool andis mingil mõni aeg tagasi välja massaažiõpiku - võibolla leiad ka sealt midagi, ise pole ma seda küll lugenud. Olen sirvinud kaubanduses müüdavaid massaažiraamatuid ja ei mäleta, et neist keegi oleks nii sügavale massaaži tutvustades läinud. Jaksu
Kristella 04.06.2008 12:25
Uus massaaži õpik tuleb alles sügisel. Olen näinud vana ja kiirelt sirvinud-väga hea, eriti algajale!

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster