NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

massaazitool

Grisha 07.05.2007 15:17

0 Üsna palju on nüüd reklaamitud massaazitoole. Viskad pikali ja tool teeb kõik vajaliku ära. Olen ise ses suhtes üsna skeptiline, ükski tool ei asenda inimese käsi. Olete te selle teemaga kursis ehk isegi teie massaazisalongis pakutakse? Ise olen suur massaazisõber ja siiani paljud (ei saa öelda et lausa kõik) massaaziliigid ära proovinud. Lihtsalt huvist ootaks infot.
Kommentaarid: [4]
Stella 10.05.2007 09:18

0 ja olen seda proovinud, täitsa huvitav ja mönuus, aga kui tool on max võimsuse ja tugevuse peal, siis tundub massaaz kuidagi võibolla liiga intensiivne ja mehhaaniline. Aga inimese käed on ikka mõnusamad ja rahustavamad teevad sooja tunde ja ajavad paremini une peale:)
massöör - aroomiterapeut Karin Orub 31.05.2007 16:37
Meie salongis pakutakse käsimassaaže. Kuna inimene koosneb kehast, vaimust ja hingest, siis käsimassaaži tehes saab mõjutada kõiki kolme tasandit. Aparaadil puudub hing - temaga saab mõjutada meie füüsilist keha, monotoonselt. Ka kõige targem aparaat ei tunne ära, kus on konkreetsed pinged suuremad ja kus väiksemad. Ja oluline on massaažitooli lõdvestumisoskus - siis ei ole liiga valus. Isiklikust kogemusest on mulle kõige enam neist meeldinud selline variant, kus lamad justkui vesivoodis ja survevesi masseerib.
massöör - aroomiterapeut Karin Orub 02.06.2007 11:34
Massaažitoolide hea külg on see, et ei ole vaja lahti riietuda ja saab mõni aeg omaette segamatult olla.
massaazitool.ee 31.08.2007 13:21

0 www.massaazitool.ee

Tallinn
Tähetorni 21 b
672 68 45
672 68 67

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster