NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Meemassaaž

MiuMiu 13.03.2007 14:59

0 Olen kuulnud, et meemassaaž on väga hea tselluliidi vastu, mulle on seda ka tehtud. Olen nüüd proovinud seda ise kodus teha jalgadele. Kas ja kuidas see mõjub, kui tõhus see on, kui tihti peaks meemassaaži tegema?
Kommentaarid: [9]
MiuMiu 13.03.2007 16:20

0 Äkki oskab ka keegi omast kogemusest üht-teist selle kohta öelda?
massöör - aroomiterapeut Karin Orub 26.03.2007 21:20
Kodus võib teha meemassaaži kuurina max ülepäeva ja kolm nädalat järjest. Siis tuleks pikem vahe jätta, kuna rasvarakkude kõhnumise protsess on selleks ajaks kindlalt käima lükatud ja kui palju keha end koomale tõmbab on näha umbes kuu aja pärast peale seda kui ta on rahule jäetud. Kel kaalu probleemid sel on ikka kasulik aegajalt oma tselluliidikoele meemassaažiga "võimlemist" teha. Ka kord nädalas, paar kuud enne rannahooaega on tõhus abi.
PS! Noorte inimeste põlvevalud võtab meemassaaž paari korraga ära.
MiuMiu 27.03.2007 17:15

0 Super! Teen nädalakese veel ja siis jään ootele! Tänud vastuse eest :)
Kiskakriska 28.03.2007 14:25
Kuidas seda ise täpsemalt tegema peaks, et ikka tõhus ka oleks? :)
tiigrike25 04.04.2007 16:31
Tahaks ka teada kuidas seda ise teha.Jummala hea mõte ju.
Palun jaga meiega oma saladusi:)
MiuMiu 09.04.2007 12:33

0 :) Jah, see on päris tõhus meetod ja on näha ja tunda, et vereringe hakkab tööle :D
Siin üks artikkel selle kohta: tuleks kuivale nahale hõõruda mesi (pigem tahkem kui vedelam) ja siis hakata n-ö patsutama, nii et tekiks vaakum naha ja käte vahele. Ja teha niikaua kui mesi enam ei kleepu või siis mina tegin niikaua kui mesi läks tükki ja valgeks. Eks ta ole valus ka ja pärast oli tõeti ka väikseid sinikaid. Aga proovida tasub kindlasti.
Kui ma käisin massööri juures siis pani ta pärast 1 jala massaaži mulle sellele jalale kuuma niiske käteräti ja teki peale.. kui ise püstiseistes seda teha, siis üritasin ka jala sisse mähkida. Sellise kuuma rätiga saab mee nahalt maha.. muidugi peaks veel käima ka dušši all pärast.
Loodan, et oli natuke abi :)
MiuMiu 09.04.2007 12:35

0 millegipärast ei lase mul linki kommentaari sisse panna, aga lugege selle kohta: Postimees 22.11.2003 (veebilehel olemas).
tiigrike25 14.04.2007 12:46
Aitäh:)Õudne jamamine on see ikka eks:)?
Kas oled ise tulemusi näinud enda peal???
massöör - aroomiterapeut Karin Orub 15.04.2007 23:57
Ma olen näinud tulemusi nii enese kui ka teiste peal. Tavaliselt tõmbuvad kõige kiiremini koomale käsivarred, siis tuharad. Reitele kui ka kõhule meeldib pikemaajaline tähelepanu.
Meemassaaži tehakse kristellisserunud (suhkrustunud)meega. Nahk peab olema puhas ja hea on kui samal päeval ei ole teda kreemitatud ege õlitatud. Hõõru teelusikatäis mett pihkudesse ja hakka patsutama nt kõhtu. Vähem haiget ja sinikaid saab kui teha "tiigrikäppa" - mitte ei tõmba kätt ropsuga nahast eemale vaid tõmbad esmalt randme siis peopesa ja lõpuks sõrmed. Kui mesi juba kittima hakkab "hammustavad" sõrmeotsad ikkagi. Mida rahulikumalt teha seda vähem valusam.
Nõnda mätsida kuni mesi läheb pehme plastiliini taoliseks ja osal nahal enam ei nakku. Tulise veega froteerätt märjaks ja ümber - kuni ära jahtub. Üldiselt tuleb see meejama rätiga hõõrudes täiesti maha ja hea oleks kui mõned tunnid peale protseduuri ei kasuta sel pinnal kehahooldusvahendeid(seepi, kreemi, õli jne) siis saab nahk hingata ja loomulik ainevahetus toimida.
Teoreetiliselt tundub küll õudse jamamisena, aga käi korra meemassaažis ära - näed praktiliselt kuis see toimub ja siis juba lihtsam otsustada kas võtad kodus tegemise ette või mitte:-).

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster