NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Mure

Sirli 28.02.2007 16:37
Mul on viimasel ajal koguaeg kael ja õlad pinges. Kaua ei suuda käsi üleval hoida, muidu hakkavad õlad valutama. Vahest lööb kaela kramp ja siis on selline tunne nagu jookseks kuum jutt õlast kuni peani.
Kas massaaz aitaks, kui jah siis milline?
Kommentaarid: [1]
massöör Aivar Kisant 28.02.2007 22:16
Tere Sirli,
arvan, et kogemustega massööri käte läbi võite kindlasti antud proobleemile abi leida. soovitaksin õlavöötme ja kaela piirkonna massaaži või idamaistest shindod, Tai massaaži, shiatsut. Seda juhul, kui meeldib veidi tugevam mõjutus.
Edu soovides.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster