NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Lihase valu.

My 15.02.2007 10:55

0 Tere! Mul on väike laps ja kannan teda millegipärast alati vasakul puusal. Ise hoian vasaku käega kinni. Ta on üsna raske ka - 12kg. Nüüd on hakanud vasak käsi ja rind ja selg valutama. Millist massaazi te soovitate? Ja kas ma peaksin tegema mingeid koduseid harjutusi ka?
Kommentaarid: [1]
massöör Aivar Kisant 26.02.2007 16:50
Tere My
soovitan antud juhul üldmassaaži, mis on teostamisel suunatud suurema tähelepanuga vasakule õlapiirkonnale. Samuti on sobilikud shindo ja tai massaaž idamaistest tehnikatest. Kodusteks harjutusteks sobiksid venitus- ja lõdvestusharjutused.

Edu soovides.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster