NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Paarismassaaz

Nipi 12.02.2007 12:01

0 Milline näeb välja paarismaasaaz. Kuidas seda tehakse? Aitähh
Kommentaarid: [3]
massöör Aivar Kisant 14.02.2007 23:40
Tere,
paarismassaaži ehk duaalmassaaži teostatakse ühes ruumis kahele inimesele samaaegselt. Kaks massööri, kaks klienti eraldi massaažilaudadel ühes massaažiruumis - see ongi paarismassaaž, eriti levinud spa-des.
mango 24.07.2007 16:50
mulle ikka see meeldib, kui massöör ainult minuga tegeleb:)
masöör 28.10.2008 12:06
Tere
Olen pigem seda meelt, et paarismassaaz tähendab seda, et kaks masööri tegelevad sama kliendiga üheaegselt. See on eraldi massaaziliik, kus õpitakse kahekesi koos sünkroonis tegema. Eriliselt mõnus muide. Ehk kindlasti mitte kaks klienti samas ruumis :).

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster