NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Millist massaazi soovitate?

Tõruke 06.02.2007 10:06

0 Millist massaazi soovitate inimesele, kes päevas 8 tundi istuvat tööd teeb. Mul kaelalihased ja selg on õhtuks ikka üsna kanged. On selleks mõni sptesmassaaz või sobib üldmassaaz. Aitähh!
Kommentaarid: [3]
massöör Aivar Kisant 10.02.2007 14:23
Tere,
soovitaksin Teile ikkagi üldmassaaži või siis selja- ja kaelapiirkonnale 30min massaažiseanssi. Idamassaažidest sobiksid shindo ja Tai massaaž.
Edu soovides.
Tinnurly 14.01.2008 14:58
Teen ise samuti istuvat tööd päevas 8 tundi ja õhtul istun veel koolis paar tundi. Ainuke massaaž, mille järgi mu keha peale seda kõike lausa karjub on Tai massaaž...olen vist sõltlaseks muutunud sellest massaažiliigist.
Oriental House's tehakse seda jube hästi.
massaazitool.ee 16.01.2008 12:08

0 äkki leiate www.massaazitool.ee-st endale midagi sobivat.
Massaazitooli eelisteks on see, et: te ei pea massööri juurde aega broneerima,
Te ei pea kusagile sõitma,
Te ei pea kellegiga suhtlema kui selleks parasjagu tuju ei ole,
Te ei pea lahti riietuma,
saate valida vähemalt 5 automaatprogrammi vahel ja hulgaliselt manuaalsete funktsioonide vahel,
võite kasutada muusikateraapia eriprogrammi jpm :)

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster