NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Kui tihti võib massaazis käia?

rannapiiga 24.01.2007 16:03
Tere!
Kui tihti võib tavamassaazis käia.
Tänud vastuse eest?
Kommentaarid: [2]
massöör Aivar Kisant 03.02.2007 20:54
Tere,
kui te mõtlete tavamassaaži all üldmassaaži, siis profülaktilisel eesmärgil on sobilik käia üks kord nädalas.Kui on muud eesmärgid või vajadus ravimassaažile, siis on ka massaažis käimise tihedus teine.

Edu soovides.
masöör 28.10.2008 12:28
Jah kord nädalas on hea aga vabalt võib ka rohkem. Ei tee halba miskit. Sportlased käivad suht iga päev teinekord.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster