NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Massööri miinused ja plussid

Woodgirl 31.12.2006 03:16

0 Tere !:)
mõtlesin et hakkaks seda õppima aga pole veel nii kindel.
äkki toote välja miinused ja plussid selle töö juures.
oleks jube tänulik :)
Kommentaarid: [3]
massöör Aivar Kisant 08.01.2007 01:02
Tere,
kõigepealt peab ikka olema soov ja tahtmine seda tööd teha ning ennast pidevalt edasi arendada. Kui olete endas selgusele jõudnud, kas Te seda soovite, siis võite pöörduda meie juurde konsultatsioonile ja räägime plussidest ning miinustest.
Head eneseleidmist.
masöör 28.10.2008 12:29
Plussideks kindlasti võimalus inimesi aidata, ennast arendada, tutvuda uute inimestega. Miinuseks ehk raske füüsiline töö, nurisevad kliendid :)
KARIN ORUB - MASSÖÖR 06.02.2012 22:20

0 Ma arvan, et olen seda juba kuhugile siia kirjutanud, aga nii plussiks kui miinuseks on see, et sa pead olema nn pikamaa jooksja tüüp, ehk oled pikalt vastupidav, sest üldjoontes on massaaž 0,5h, 1h või 1,5h pikk ja nii mitmeid kordi päevas. Pluss kui oled maratoonar ja saad kenasti hakkama aga selle miinuseks on enese ärakurnamine eriti spa´des kus sa tegeled küll lühemat aega ühe inimesega aga neid on päeva jooksul palju ja nii päev päeva järel. Massöörina on vaja õppida ära enda taastamine nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt, vaimselt ja energeetiliselt. Sest pole just palju ameteid kus sa katsud kätega igat klienti ja mitte korraks.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster