NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Peale massaazi poolsurnud

Zina 16.02.2010 20:48
ei julge enam massaazi minna,käisin üldmassaazis ja peale seda oli selline nõrkus ja jõuetus mis kestis terve nädala,nagu oleks energiast täiesti tühi.Millest selline asi võis juhtuda
Kommentaarid: [1]
KARIN ORUB - MASSÖÖR 06.02.2012 21:59

0 Üks võimalus, et teil olid mingid viirused või bakterid(haigustekitajad)teie keha rünnanud. Massaaž elavdas ainevahetust ja see ka tõstis immuunsust- haigeks te peale seda ei jäänud, sest keha võitles haigustekitajatega kuid olite väsinud.
Teine võimalus, et te olite pikalt füüsilist tegevust teinud(treeninguga või tööga)+ massaaž, mis lihastele on ka põhimõtteliselt füüsiline tegevus - tekkis ületreeningu protsess ja superkompensatsiooni asemel toimus järsk langus.
Ka siis kui te pole pikka aega massaažis käinud võib keha reageerida samuti ja alati peale massaaži võivad nõrgemad kohad tunda anda.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster