NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

Kuivharjamine

Mustikas22 15.08.2009 19:34

0 Tahaks teada kuidas on siis õige viis kuivharjamist harrastada. Olen kuulnud palju vastakaid arvamusi, ühed räägivad, et seda peaks tegema enne dušši, teised, et peale dušši. Soovitatakse alustada jalgadest, siis käed ja siis rindkere, teised, et alustage kaelast, siis rindkere, kõht, käed, reied ja siis sääred... et kuidas siis on see kõige õigem variant???Ja kas ringjate liigutustega, päripäeva, või lühikeste tõmmetega??? Tänan
Kommentaarid: [1]
KARIN ORUB - MASSÖÖR 06.02.2012 22:05

0 Põhimõtteliselt on kõige tähtsam, et te toetaksite oma lümfi- ja vereringet see tähendab, et kõik liigutused olgu need ringjad või triikivad peavad olema suunaga alt üles ehk südame suunas.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster