NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. oktoober 2019

Nõuandjad

Küsi massöörilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

  Aurea massaažistuudio on asutatud 2003 aastal. Meie eesmärgiks on aidata oma tervisliku seisundiga hädas oleval inimesel leida keha ja meele tasakaal läbi profülaktiliste ja tervendavate kehatöötluste. Selleks on meil pakkuda erinevaid massaažiliike ja teraapiaid, mille eesmärk on tasakaalustada ehk harmoniseerida inimest kui tervikut. Meil töötavad massöörid, kes on läbinud mitmesuguseid koolitusi ja kursusi Eesti ja välismaiste õpetajate juures ning valdavad erinevaid massaažitehnikaid. Ilumaailma lugejate küsimustele vastavad Aurea massaažistuudio massöörid Aivar Kisant, kes omab töökogemust sel alal alates aastast 1995 ja Marika Kallikivi, kes töötab massöörina alates aastast 1996.
http://www.aurea.ee/  

kupukas.

relkin 10.03.2009 16:22

0 Tere.Mul selline küsimus ,et kas kupumassaazi tehes on see normaalne kui pärast sinikates oled?samuti on see väga valulik.Kas see ongi nii?ette tänades,Relkin
Kommentaarid: [1]
massöör Aivar Kisant 19.03.2009 11:27
Tere,
üldiselt võib seda juhtuda, et kupumassaaži järgselt on mõned nn. sinikad, eriti siis kui kasutatakse tugevat vaakumit või kupp jäetakse kuskile seisma, näiteks liigestele.

Põhiliselt kasutatkse kupumassaaži tehes kummist kuppe, mis annavad võimaluse reguleerida tegemise tugevust. See omakorda annab võimaluse valulikkuse kontrollimiseks ja ka selleks, et ei tekkiks suuri sinikaid. Soovitan Teil märku anda massöörile, kui tegevus muutub Teie jaoks liiga valulikuks ja massöör seda ise ei märka.

Edu soovides

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster